Історико-краєзнавчий музей Борислава розповідає про місто 600-літньої давності. Серед унікальних експонатів—фрагменти фібул, давньоруська срібна гривна.
Музей нафтової і газової промисловості України знаходиться в Бориславі, має об’єкти просто неба, містить діюче обладнання з видобутку нафти, яке працювало ще на початку XX століття.
Oil City — найпродуктивніша свердловина Європи початку XX століття, яка зазнала світової слави.
Пам’ятник Великомучениці Варварі споруджено на місці трагедії, що сталася в Бориславі у квітні 1972 року та в якій загинуло 18 містян.
Костьол Святої Барбари. Римо-католицька святиня міста Борислава, на території якої до 1975 року було кладовище, де серед інших похований винахідник способу очищення нафти Ян Зег.
Церква Святої Анни. Це одна з найстаріших святинь міста Борислава (1900-1902) та відомий Міжнародний паломницький центр. Під склепінням храму для почитання виставлені мощі 720 святих.
Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі» зберігає художню та наукову спадщину І. Франка. До складу входить садиба батьків, літературно-меморіальний музей, художньо-меморіальний комплекс «Стежка Івана Франка».
Східницькі джерела мінеральних вод «Нафтуся» покращують утворення гемоглобіну в крові, вимивають камені з нирок, нормалізують кровообіг або регулюють кислотно-лужну функцію шлунка.
Церква Святих верховних апостолів Петра і Павла є окрасою Східниці. Найдавніша згадка про цю святиню датована 1589 роком. Великий вівтар, що встановлений в церкві відреставровано ще в 1842 році.
Костьол Блаженної Кінги до наших часів не зберігся. Його збудували на початку XX століття на найвищій горі Східниці, що має назву Замкова (Костельна). Зараз на фундаментах костьолу збудовано церкву Святого Миколая.
Парк Пантелеймона Цілителя - природний ландшафтний парк в Східниці, який доповнюють липи, магнолії та каштани. Популярності парку додають макети нафтових верстатів - гойдалок початку XX століття.
Сувенірна продукція від Світлани Жук зробить кожну подорож незабутньою. Адже, щось на згадку можна придбати в крамничці «Декорум», а щось створити власними руками.
Кафе «Мармуляда» (Борислав) пропонує безалкогольне меню та спеціальні пропозиції для дітей. Родзинкою кафе є торти та тістечка власного виробництва.
Готельно-оздоровчий комплекс «ТуСтань» (Східниця) забезпечує гармонійне поєднання комфортного проживання, оздоровлення, лікування, смачного харчування та розваг.
Готельно-відпочинковий комплекс «Таор Карпати» пропонує розваги для любителів активного відпочинку, екстремалі, інтелектуалів, поціновувачів спокійного відпочинку.
Гірськолижний комплекс «Буковиця». Активний сезон триває 4 місяці, траса належить до середнього рівня складності та відповідає міжнародним стандартам.